ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10884479
*
nr 1088 4479
Spegel
höjd: 138 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 februari 2017
kl 19:03:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 14:59:28
1
300 kr
5/2 20:09:59
2
400 kr
6/2 15:01:54
1
400 kr
6/2 15:01:54
2
400 kr (Budbetjänt)
6/2 18:46:20
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1088 4479
Spegel
höjd: 138 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 14:59:28 | 1 | 300 kr |
5/2 20:09:59 | 2 | 400 kr |
6/2 15:01:54 | 1 | 400 kr |
6/2 15:01:54 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
6/2 18:46:20 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.